Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Naprawa głowic

Usługi Dodaj do ulubionych
Kontakt Polok Welding
ul. Sowińskiego 3
44-121 Gliwice
tel. 032 2535049
http://www.polok.pl/uslugi/
Dodane 2015-06-09 12:08:55
Autor

Opis

Używamy sprzęt najlepszej klasy, a nasze usługi wykorzystują najnowsze technologie, a w naszym sklepie otrzymają Państwo pasty autorskie Polok. Nasi pracownicy posiadają długoletnią praktykę, ułatwia im to spełnianie znakomitej jakości usług, dlatego nie muszą Państwo niepokoić się o inne awarie.

Nasza oferta usług:
- naprawa głowic do różnego rodzaju samochodów osobowych, dostawczych, maszyn budowlanych, jak również okrętów. Uszkodzenia zewnętrzne powierzchnia głowicy jest spawana i frezowana, następnie tworzone jest łoże dla wału rozrządu. W przypadku szczelin na zewnątrz postępuje się podobnie.
- napawanie proszkowe - to najlepszy patent na renowację wybrakowanych powierzchni z metalu, eliminuje również defekty odlewnicze, używane jest dodatkowo w celu ochrony miejsc narażonych na naprężenia.
- naprawa wałków rozrządu do różnych gatunków silników spalinowych. Ponadto w swojej ofercie proponujemy Państwu planowanie głowic poprzez ich frezowanie. Stosujemy do tego świetny sprzęt a także uzyskane przez lata doświadczenie.
- spawanie - to rozbudowana gałąź działalności firmy. Od lat spawamy żeliwne oraz aluminiowe głowice, a także wszelkiego typu tworzywa np. aluminium czy stale kwasoodporne. Korzystamy z najnowocześniejszych technik tak, żeby spełnić w jak najlepszy sposób powierzoną nam naprawę. Nasza firma utworzyła unikalną technologię spawania żeliwa, która pozwala nam na tworzenie spawów najlepszej trwałości. Z wykorzystaniem tej technologii jesteśmy w stanie starannie spawać powierzchnie bloków silnikowych oraz innych maszyn. Przy tym posiadane przez naszą firmę maszyny ułatwiają zajęcie się nie tylko przeciętnej wielkości silnikami, lecz również nieco większymi.

Takie usługi wymagają doskonałej dokładności i praktyki. Wyboru najlepszego spoiwa, potrzebnego sprzętu oraz dobrania optymalnej metody do indywidualnego przypadku. Firma Polok Welding zapewnia swoim Klientom doskonały serwis. Zapraszamy.

Lokalizacja

Śląskie
Sowińskiego 3, 44-121

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 160
Wyświetlony: 1956
Wygasa: 2019-08-09 12:08:00

Komentarze